Tutvustame teile oma partnerit Thorgate Gruppi, kellega alustasime koostööd 2023. aasta veebruaris. Thorgate on pika ajalooga Eesti IT-ettevõte, kelle juured ulatuvad ka Pärnusse. Nimelt on ettevõtte üks kaasasutajatest Ivar Merilo sünnijärgne pärnakas.

Koostöö tulemusena valmis eelmisel aastal meie uus koduleht millesse panustas ka Throgate’i tütarettevõte Waybiller. Throgate Grupp toetas sel aastal ka Pärnu korvpalli kogukonda sponsoreerides 22 sendi mängu.

Täname Waybiller’i kasvujuhti ja tulihingelist Pärnu ning korvpallifänni Kert Kaspar Tammaru, kelle initsiatiivil sai koostöö alguse!

Ettevõte ilma sotsiaalmeedia ja koduleheta on nagu korvpallimäng ilma publikuta.

Pärnu Sadama korvpalliklubi juht Johan Kärp ja taustajõud on otsinud klubile IT partnerit mitu hooaega. “Pärnu Sadama korvpallimeeskonna koduleht oli tükk aega unaruses, kuna suunasime suurema osa oma infost Facebooki.

“Ju see hakkas ka nendele meestele silma ja nad võtsid meiega ühendust ning pakkusid lahenduse, “ rääkis Kärp.

Klubi eestvedaja lisab, et Thorgate’i ja Waybilleriga koostöö sujus kiiresti ja hästi ning tänu neile on meil olemas korralik koduleht, mida nüüd meie osakond juba täiendab.

Kodulehe tähtsus on endiselt väga oluline.

Kuigi tänapäeval on olemas hulgaliselt erinevaid sotsiaalmeedia platvorme, et ennast nähtavaks teha, siis ometi on koduleht koht, mis pakub suuremat kontrolli oma firma kuvandi kujundamisel,” lisas Kärp.

#pärnusadam