Reaalne ajalugu sai tehtud, kui play-off seeria mängisime kõik viis mängu. Sellist tulemust ei ole teinud ükski teine klubi. Ja see pole veel kõik- need mängud olid väga tasavägised!

See on kullakarva pronks- on nii treenerid, kui mängijad nõus! Samuti teavad kõik, et see oli meie jaoks ka kõige keerulisem hooaeg. Põhihooaeg ei olnud see, mida me ootasime aga uskusime, et suudame medali kaela saada. Kullamäe tõi välja, et soovisime väga mängida BC Kalev/Cramo vastu finaalis, kuid õnnitlused Tartule, poolfinaali võitsid nemad!

Alustasime Eesti meistriliiga kohamänge kuuenda asetusega, kuid lõpuks võitlesime end auga teist hooaega järjest medalitele. „Kui vaadata kolme seeriat, siis mängupaus aitas. Hooaeg oli üsna keeruline: tihe FIBA ja Eesti-Läti liiga mängude graafik, lühike rotatsioon, hiljem lisandunud täiendused ja treenerivahetus. Alles play-off’iks saime selle hea võistkonnatunde kätte. Õppisime üksteist väljakul tundma ja individuaalsus kadus ära,“ märkis Kirves.

Meil oli viimastel kuudel mitu kohta, kus me võinuks murduda. Kuid meeskond tuli Rapla seeria alguseks välja mustast august, kus me olime põhihooaja lõpus. Mängijatel ei löönud jalgu alt Raplalt neljandas mängus saadud 17-punktiline kaotus, vaid viisime seeria viienda mänguni. Samuti ei raputanud meid Viimsilt neljandas mängus saadud 23-punktiline kaotus, vaid keerasime 1323 pealtvaataja ees taas viienda matši enda kasuks. See oli võimas!

Viimane mäng on leitav siit!

Viimase mängu kokkuvõte (Delfi.ee).

Avaveerandit domineeris Viimsi, kes haaras esimeseks lühikeseks vaheajaks 24:19 eduseisu. Teine periood kuulus omakorda Pärnule – nad võitsid veerandi kindlalt 26:13 ja asusid poolajavileks juhtima 45:37.

Kolmandal neljandikul jätkas Pärnu sealt, kus eelmise lõpetas ning seitsmendaks minutiks kasvas külaliste edu juba 18-punktiliseks (67:49). Veerandi lõpuks juhtis nii kaitses kui rünnakul hoogu sattunud Pärnu 71:54.

Viimasel perioodil kodumeeskond enam mängu pööret tuua ei suutnud ja pärnakad vormistasid lõppnumbriteks 91:69.

Aitäh kõikidele, kes olid meiega sellel üsnagi konarlikul hooajal! Selles tunneme rõõmu kõik, sest sellest õppisime ka kõige rohkem!
FÄNNID, TOETAJAD – see on teile! See tõestus, et olite meiega nii heas, kui halvas leidis taaskord kinnitust!