Ei kohta just liiga sageli sarnase energia ja sportliku ellusuhtumisega töökollektiive! Ju see tuleb nende ettvõtte nimest või nende nimevalik tuleneb hoopis nende endi väärtustest elus? Daamid ja härrad – SW Energia! Järjekordne Pärnu Sadama korvpallimeeskonna sponsor, keda teile tutvustame!

Kui olime omavahel suhelnud ja planeerisime meeskonnaga külastust SW Energia kontorisse tuli ettevõtte poolt hoopis põnevam ettepanek. Pärnu Sadama ja SW Energia tiimid peaksid kohtuma hoopis korvpalliplatsil, et võtta seal teineteiselt mõõtu. Mõeldud-tehtud!

Meie ühine treeningmäng oli vaid osa erinevatest sportlikest tegevustest, mida SW Energia kollektiiv liikumisaasta raames on teinud.

Mida andis teie ettevõttele liikumisaasta 2023?

SW Energia toetab oma töötajate sportimist ja liikumistegevusi aastaringselt ning vähemalt kord aastas käivad kõik meeskonnad aktiivsetel väljasõitudel. Pandeemia ajal sisustati Paikuse ruumides moodsate vahenditega avar jõusaal, mis on töötajatele vabalt kasutamiseks ööpäevaringselt.

Kuidas plaanite liikumistraditsiooni uuel aastal jätkata?

Väga suur osa meeskonnast harrastab suusatamist ning nüüd ongi plaan osaleda veebruarikuus väikese esindusega ka Tartu maratonil.

Milline ettevõte on SW Energia? 

SW Energia toodab soojust 54 kaugküttepiirkonnas, millest enamuses toodetakse soojust taastuvatest energiaallikatest. Nagu Euroopa, nii ka SW Energia liigub rohelisel kursil ning järk-järgult viiakse taastuvatele energiaallikatele üle ka viimased õli– ja maagaasikatlamajad.

Lisaks kaugküttepiirkondadele pakub SW Energia täisteenuslahendusi ka paljudele koolidele, korteriühistutele ja hooldekodudele. (2022.a. energiakriisi ajal aitas SW Energia paljusid ettevõtteid kütteliigi ajutise kiire vahetusega, aidates ettevõtetel küttekulud kontrolli all hoida.

SW Energia on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. 75% meie kateldest on taastuvenergial töötavad ehk hakkpuidukatlad.

Loe ettevõtte kohta rohkem nende kodulehelt (https://swenergia.ee/ ) või ettevõtte Facebookist (https://www.facebook.com/search/top?q=sw%20energia).

itäh SW Energia!